Apie mus

Apie mus

UAB „Nailtex“ vykdo įvairių rūšių vinių gamybą ir jų didmeninę prekybą. Veiklą pradėjusi 2003 m. įmonė po truputį plėtė savo klientų ratą ir šiai dienai apie 90% savo produkcijos eksportuoja į tokias šalis, kaip Estija, Latvija Olandija, Vokietija, Ispanija, Portugalija, Prancūzija, Belgija, Danija, Anglija. Kartu su klientais užaugome ir mes. Paaugo ne tik gamybos apimtys, kurios nuo nedidelio, apie 30 t. vinių per mėnesį gamybos kiekio, parduodamo Europoje šoktelėjo iki 250 t/mėn., bet ir tiek mums, tiek užsakovams reikšmingi produkcijos kokybės rodikliai. Pagal matmenis gaminamų vinių asortimentas labai įvairus ir jis priklauso nuo pirkėjų pageidavimų. 


Gaminame lygias, žiedines, suktas vinis padėklams bei statybinei pramonei bei prieš trejetą metų buvo pradėtos gaminti specialios vinys bituminei stogų dangai tvirtinti.Įmonės augimas, ES parama


2008 bei 2014 metais UAB „Nailtex“ dalyvavo „Gazelės“ konkurse, bei gavo patvirtinantį sertifikatą. „Gazelė“ - tai „Verslo žinių“ organizuojamas konkursas, skirtas sparčiausiai augančioms Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovėms.

Vienas svarbiausių konkurso „Gazelė“ kriterijų, vertinant įmonės veiklą - tai skaidrumas ir viešumas. Konkursas „Gazelė“ vyksta ne tik Lietuvoje - tai tarptautinis, visame pasaulyje vykstantis į smulkų bei vidutinį verslą orientuotas konkursas. Pirmaisiais metais į „Gazelės“ titulą pretenduojančios įmonės apyvarta turi būti 0,5-10 mln. Lt, o paskutiniais lyginamaisiais metais ji turi dirbti pelningai.

UAB "Nailtex" 2010-2011 metais, pagal "Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę VP2-2.1-ŪM-04-K "Naujos galimybės", vykdė du projektus: gaminių ir vielos pasirengimo eksportui ir vinių eksporto didinimas. Panaudojus ES paramą buvo atlikti rinkų tyrimai, kurių pagalba bus vystoma tolimesnė bendrovės veikla, bei siekiami užsibrėžti tikslai. 

2017 m. birželio mėn. bendrovė pradėjo įgyvendinti projektą „Saulės elektrinės įrengimas metalo apdirbimo pramonės įmonėje“ gamyboje“.  Projekto tikslas – sumažinti elektros energijos, gaunamos iš centralizuotų elektros tinklų, vartojimo intensyvumą įmonės veikloje.