EPAL

EPAL

EPAL – EUROPOS PALEČIŲ ASOCIACIJA

"Kaip tarptautinė asociacija, Europos padėklų asociacija e.V. (EPAL) yra atsakinga už EPAL euro padėklų mainų rinkos organizavimą. EPAL euro padėklai yra kertinis pramonės ir mažmeninės prekybos tiekimo grandinių akmuo Europoje. EPAL prekės ženklas reiškia kokybę, saugumą ir tvarumą. Šiuo metu apyvartoje yra apie 650 milijonų EPAL euro padėklų ir apie 20 milijonų EPAL Box padėklų, todėl EPAL Euro padėklų mainų rinkayra didžiausia atvira padėklų mainų rinka pasaulyje.

Daugiau nei 1600 EPAL licencijų turėtojų visame pasaulyje gamina ir remontuoja EPAL euro padėklus ir kitus EPAL krovinių laikiklius.
EPAL suteikia licencijas kruopščiai patikrintiems gamintojams ir remontininkams. Išorės įmonės (Bureau Veritas, China Certification & Inspection Group, CCIC) juos nuolat ir nepriklausomai tikrina. Taigi EPAL gali užtikrinti nuolat aukštą savo EPAL padėklų ir dėžių padėklų kokybę visame pasaulyje.“ (2023 m., EPAL)

Nuo 2023 m. NAILTEX įvykdė visus reikalavimus dėl galimybės tiekti vinis EPAL padėklų gamintojams ir nuo 2023 m. yra EPAL šeimos narys. Šiuo metu įmonė siūlo 3 rūšių vinis, tačiau dės visas pastangas, kad klientams būtų pasiūlytas didesnis asortimentas EPAL licenzijuotų vinių.

Galerija